Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ motorized corrugated box printing machine ] mecz 66 produkty.
Sterowanie komputerowe Toprint Flexo Printer Slotter RDC Vacuum Transfer Slotter Machine
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zamówienia |
| Czas zmiany zamówienia: | na 1-2 kolory 5 min, 3-4 kolory 15 min |
RDC Vacuum Transfer Flexo Printer Slotter Machine Box Making Auto Stacker
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Kontrola: | Sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym, dostępne do połączenia z systemem ERP |
| Zabarwienie: | Opcjonalny |
Automatyczna wykrawarka rotacyjna RDC Flex z wibratorem / automatycznym układaczem
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna sklejarka do folderów TP-CR Pełna skomputeryzowana kontrola
| Rodzaj maszyny: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| Funkcje: | z kartonu do kartonu |
| Instalacja: | Dostępne do wysłania inżynierów, bezpłatna instalacja |
250 arkuszy / min. Maszyna do klejenia folderów z pojedynczym wałem
| Imię: | Automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| podajnik: | Lead Edge Feeder |
Maszyna do sztancowania kartonów 220V / 380V RDC Rotary Die Cutter 65mm Rama maszyny
| Nazwa: | rotacyjna maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Falisty podajnik bez zgniatania Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting Machine
| Aplikacja: | Dla przemysłu produkującego kartony |
|---|---|
| Rodzaj: | Składarko-sklejarka fleksograficzna, urządzenie do tworzenia opakowań |
| System klejenia: | Valco |
Maszyna do sklejania tektury falistej 60 mm 70 mm 300 arkuszy / min
| Grubość ciała: | 60-70 mm w zależności od modelu |
|---|---|
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy / min |
| Marka elektryczna: | Cała międzynarodowa marka pierwszej klasy |
Maszyna do sztancowania kartonów RDC Rotary Die Cutter do tektury falistej
| Imię: | rotacyjna maszyna sztancująca |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Pełna kontrola serwo Automatyczna maszyna do laminowania fletem 30KW Stabilna praca z dużą prędkością
| sposób żywienia: | Automatyczne karmienie |
|---|---|
| Imię: | Automatyczny laminator flet z pełną kontrolą serwomechanizmu |
| Funkcjonować: | Sklejarka do kartonów |

