Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ motorized corrugated box printing machine ] mecz 66 produkty.
Maszyna do cięcia wzdłużnego tektury falistej, przecinarka do cienkich krawędzi
| Imię: | Maszyna do nacinania cienkich krawędzi |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Typ automatyczny: | Może być automatyczny, dostępny jest również ręczny. |
300 arkuszy/min W pełni automatyczna sztanca Maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Nazwa: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Podajnik krawędziowy z tektury falistej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Dłutowanie Maszyna do cięcia 180 arkuszy / min Do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do cięcia kartonów z nadrukiem fleksograficznym |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Slotting Machine Servo Control Register
| Imię: | ervo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
404 Not Found
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego 350 arkuszy / min W pełni skomputeryzowana kontrola
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych |
|---|---|
| Stan: | Całkiem nowy |
| funkcje: | Stabilna i trwała marka międzynarodowa |
W pełni skomputeryzowana maszyna do dłutowania fleksograficznego Wysoka prędkość transferu próżniowego
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Warrenty: | Cała maszyna 1 rok gwarancji, skrzynia transmisyjna karmienia 3 lata |
Dłutownica do druku fleksograficznego HD Szybki transfer próżniowy Top Stabilny Trwały
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
2-warstwowa maszyna do tektury falistej Automatyczna wysoka prędkość 380 V 50 Hz
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |

