Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ motorized corrugated box printing machine ] mecz 66 produkty.
RDC Rotary Die Cutting Machine do pudełek z tektury falistej
| Imię: | Wibrator o dużej prędkości i układacz przeciwny |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| rozmiar: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Maszyna do produkcji kartonów RDC Flexo Printer Slotter Sześć wałów obrotowych
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
250 arkuszy / min Maszyna do produkcji kartonów 1190 x 2400 mm Drukarka fleksograficzna Slotter Automatyczna klejarka do folderów
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Półautomatyczna maszyna do klejenia 45 m / min, automatyczna składana maszyna do klejenia 2,5 kW
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do klejenia Małe zamówienie Maszyna do klejenia kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia Sprzęt do druku fleksograficznego do tektury falistej
| Nazwa: | Składarko-sklejarka Flexo do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Aplikacja:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
W pełni zautomatyzowana maszyna do sklejania folderów Flexo Przycinanie narożników Liczenie Wyrzucanie
| Imię: | Producenci sklejarek fleksograficznych |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Dostępny inżynier dyspozytora, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
Automatyczna maszyna do sztancowania tektury falistej / automatyczny sloter rotacyjny
| Imię: | Maszyna do nacinania cienkich krawędzi |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Inline Flexo Folder Gluer 300 arkuszy / min Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania
| Serwis gwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, części zamienne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | W pełni automatyczne, w pełni skomputeryzowane sterowanie, duża prędkość, stabilna praca |
| Precyzja drukowania: | ± 0,5 mm |

