Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ motorized corrugated box printing machine ] mecz 66 produkty.
1200x2400mm High Speed Flexo Folder Gluer Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
W pełni automatyczna wykrawarka rotacyjna, maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Imię: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
0920 Maszyna do cięcia tektury falistej / Maszyna do dłutowania kartonów
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Imię: | Servo Control Maszyna do sztancowania kartonów z tektury falistej Maszyna do dłutowania kartonów |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Trwała automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, dłutownica do tektury fleksogr |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
3-kolorowa maszyna do druku fleksograficznego, automatyczna fabryka pudeł z tektury falistej
| Imię: | Slotter drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficz |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Trwała maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Rejestr sterowania serwomechanizmem
| Nazwa: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do dłutowania tektury |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Servo Control Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Oszczędność pracy
| Nazwa: | Servo Control Wysoka dokładność składania kartonu Maszyna do produkcji pudeł kartonowych Flexo Folde |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji kartonów z tektury falistej |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
4-kolorowa maszyna do dłutowania fleksograficznego, w pełni zautomatyzowana maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

