Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ motorized corrugated box printing machine ] mecz 66 produkty.
Skomputeryzowana maszyna do drukowania na pudełkach z tektury falistej Zmotoryzowana maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego
| Imię: | Skomputeryzowana i zmotoryzowana szybkobieżna maszyna do dłutowania fleksograficznego |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
404 Not Found
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym w wielu kolorach |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Maszyna do drukowania kartonów Starpack w pełni automatyczna 180 arkuszy / min
| Imię: | Pudełko z tektury falistej Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do sklejania folderów fleksograficznych
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
Servo Control Flexo Printer Slotter Die Cutter W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Starpack Servo Control 1 rok gwarancji
| Imię: | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |
Cięcie 850x1950 Automatyczna maszyna do produkcji pudełek z tektury falistej Slotter CE
| Nazwa: | Servo Control High Speed Fleksografia Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudełek kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna maszyna fleksograficzna 380 V 3 kolory Zakład produkcji pudeł z tektury falistej 900x2000
| Nazwa: | Slotter do drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania fleksograficznego |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |

