Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ motorized corrugated box printing machine ] mecz 66 produkty.
Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna 380 V 50 Hz do pudeł kartonowych
| Imię: | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej W pełni automatyczny kolor niestandardowy
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do produkcji kartonów o wysokim poziomie bezpieczeństwa do produkcji tektury falistej
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Stabilna maszyna do produkcji kartonów Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna
| Nazwa: | Maszyny do produkcji pudełek kartonowych, Slotter drukarki fleksograficznej, Automatyczna klejarka d |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do tworzenia kartonów z tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, wysoka prędkość |
Maszyna do produkcji pudeł kartonowych 50HZ Maszyna do dłutowania 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Maszyna do produkcji pudełek kartonowych 300 arkuszy / min Maszyna do dłutowania fleksograficznego
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Toprint Flexo Folder Gluer 150kw Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | W pełni automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| waga: | 48-55tons |
Maszyna do składania i klejenia pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min
| Słowa kluczowe: | Sklejarka do folderów |
|---|---|
| Imię: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| Materiał: | tektura falista |
Maszyna do cięcia tektury falistej Servo Control Slotter do drukarki fleksograficznej
| Imię: | Sterowanie serwomechanizmem Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia fleksograficzne |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia, maszyna do druku fleksograficznego do kartonu falistego
| Imię: | Sklejarka fleksograficzna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |

