Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printer slotter machine ] mecz 87 produkty.
150 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej Automatyczna maszyna do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek do pizzy Maszyna do cięcia tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, pomoc online, dostawa szybko zużywających się części |
Trwała maszyna do produkcji kartonów Sterowanie PLC 8 Struktura wału
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Maszyna do produkcji kartonów papierowych
| rozmiar: | 900x2000mm |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Materiał: | KARTON |
Maszyna do sklejania tektury falistej 60 mm 70 mm 300 arkuszy / min
| Grubość ciała: | 60-70 mm w zależności od modelu |
|---|---|
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy / min |
| Marka elektryczna: | Cała międzynarodowa marka pierwszej klasy |
8000kgs Automatyczna sklejarka do folderów 380 V 50 Hz do klejenia kartonów
| Imię: | Automatyczna sklejarka do folderów, maszyna do klejenia kartonów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
150 m / min Automatyczna sklejarka do folderów 20,8 kW do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Linia do produkcji tektury falistej patentowej 150 m / min 5-warstwowa W PEŁNI automatyczna
| Nazwa: | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | zwyczaj |
| Port załadunku: | Kanton czy Shenzhen |

