Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printer slotter machine ] mecz 87 produkty.
Automatyczna sklejarka do folderów TP-CR Pełna skomputeryzowana kontrola
| Rodzaj maszyny: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| Funkcje: | z kartonu do kartonu |
| Instalacja: | Dostępne do wysłania inżynierów, bezpłatna instalacja |
250 arkuszy / min. Maszyna do klejenia folderów z pojedynczym wałem
| Imię: | Automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| podajnik: | Lead Edge Feeder |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Pełna automatyczna sklejarka do kartonów 60 mm z ostrzem do przenoszenia próżniowego
| Wałek ceramiczny: | tak |
|---|---|
| Doctor Blade: | Opcjonalny |
| Kontrola: | Inline Control with Printer |
W pełni skomputeryzowana maszyna do cięcia, 180 arkuszy / min 3 kolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
0920 Maszyna do cięcia tektury falistej / Maszyna do dłutowania kartonów
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Imię: | Servo Control Maszyna do sztancowania kartonów z tektury falistej Maszyna do dłutowania kartonów |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Maszyna do sztancowania kartonów 220V / 380V RDC Rotary Die Cutter 65mm Rama maszyny
| Nazwa: | rotacyjna maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych, maszyna do produkcji pudełek do pizzy 380 V 60 mm
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek o dużej prędkości |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Maszyna do sklejania kartonów 1200x2400 do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny:: | maszyna do klejenia folderów kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Dla przemysłu produkującego pudełka kartonowe |
| Materiał: | Grubość korpusu 60-70 mm |
Zielona 2200 mm 2500 mm Ręczna maszyna do szycia kartonów 220 V Łatwa obsługa
| Nazwa: | Maszyna do zszywania kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | podręcznik |
| Cechy: | Łatwy w obsłudze, niższy koszt |

