Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printer slotter machine ] mecz 87 produkty.
60mm 0920 Maszyna do drukowania pudeł z tektury falistej / Maszyna do drukowania pudełek po pizzy
| Imię: | Maszyna do drukowania pudeł z tektury falistej, maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Automatyczna ocena: | Wysoka prędkość, w pełni automatyczna |
Maszyna do produkcji kartonów o wysokim poziomie bezpieczeństwa do produkcji tektury falistej
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
404 Not Found
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Typ automatyczny: | Półautomatyczne, ręczne podawanie |
Automatyczna sklejarka do kartonów 150m / min łatwa obsługa
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
W pełni automatyczna maszyna do klejenia pudełek z tektury falistej 150 m / min 20,8 kW
| Imię: | Maszyna do klejenia kartonów Maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Półautomatyczna maszyna do szycia skrzynek 380 V Podwójne serwo Półautomatyczna dwuczęściowa zszywarka
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Podanie: | Do zszywania kartonów |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
500 sztuk / min półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do szycia |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
Inline Flexo Folder Gluer 300 arkuszy / min Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania
| Serwis gwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, części zamienne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | W pełni automatyczne, w pełni skomputeryzowane sterowanie, duża prędkość, stabilna praca |
| Precyzja drukowania: | ± 0,5 mm |
Toprint Flexo Folder Gluer 150kw Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | W pełni automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| waga: | 48-55tons |
Falisty podajnik bez zgniatania Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting Machine
| Aplikacja: | Dla przemysłu produkującego kartony |
|---|---|
| Rodzaj: | Składarko-sklejarka fleksograficzna, urządzenie do tworzenia opakowań |
| System klejenia: | Valco |

