Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printer slotter machine ] mecz 87 produkty.
1200x2400mm High Speed Flexo Folder Gluer Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
Automatyczna wykrawarka rotacyjna RDC Flex z wibratorem / automatycznym układaczem
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Maszyna do produkcji pudeł kartonowych 50HZ Maszyna do dłutowania 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Podajnik krawędziowy z tektury falistej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
Automatyczna maszyna fleksograficzna 380 V 3 kolory Zakład produkcji pudeł z tektury falistej 900x2000
| Nazwa: | Slotter do drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania fleksograficznego |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Stabilna maszyna do produkcji kartonów Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna
| Nazwa: | Maszyny do produkcji pudełek kartonowych, Slotter drukarki fleksograficznej, Automatyczna klejarka d |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do tworzenia kartonów z tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, wysoka prędkość |
Pełna skomputeryzowana kontrola Automatyczna maszyna do sklejania kartonów Maszyna do pakowania 200 arkuszy / min
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej W pełni automatyczny kolor niestandardowy
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Trwała maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Rejestr sterowania serwomechanizmem
| Nazwa: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do dłutowania tektury |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |

