Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printer slotter machine ] mecz 87 produkty.
Maszyna do cięcia tektury falistej 220 V 380 V do pudeł z tektury falistej
| Imię: | Gorąca sprzedaż Druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Starpack Servo Control 1 rok gwarancji
| Imię: | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Sterowanie PLC Druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia w pełni zautomatyzowana
| Stosowanie: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Funkcje: | Podawanie, drukowanie, cięcie, składanie, klejenie |
| Rodzaj: | Maszyna jednorazowej przepustki |
CE Servo Control High Speed Maszyna do sklejania kartonów z tektury falistej
| Rama: | Grubość 60-70mm |
|---|---|
| Części elektryczne: | Międzynarodowe pierwsze marki, takie jak Siemens, Danfoss |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia Sprzęt do druku fleksograficznego do tektury falistej
| Nazwa: | Składarko-sklejarka Flexo do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Aplikacja:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia, maszyna do druku fleksograficznego do kartonu falistego
| Imię: | Sklejarka fleksograficzna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |
Maszyna do sklejania folderów 60 mm W pełni skomputeryzowana Kontrola składanego klejenia 300 arkuszy/min
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zleceń |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |

