Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printer slotter machine ] mecz 87 produkty.
3-kolorowa maszyna do druku fleksograficznego, automatyczna fabryka pudeł z tektury falistej
| Imię: | Slotter drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficz |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Dłutowanie Maszyna do cięcia 180 arkuszy / min Do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do cięcia kartonów z nadrukiem fleksograficznym |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
Automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego 350 arkuszy / min W pełni skomputeryzowana kontrola
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych |
|---|---|
| Stan: | Całkiem nowy |
| funkcje: | Stabilna i trwała marka międzynarodowa |
404 Not Found
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Podajnik Lead Edge 4 kolorowa drukarka fleksograficzna Rotary Die Cutter Wibrator i Counter Stacker Machine
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność, |
W pełni skomputeryzowana maszyna do dłutowania fleksograficznego Wysoka prędkość transferu próżniowego
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Warrenty: | Cała maszyna 1 rok gwarancji, skrzynia transmisyjna karmienia 3 lata |
Dłutownica do druku fleksograficznego HD Szybki transfer próżniowy Top Stabilny Trwały
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Drukarka fleksograficzna 1200x2400mm, w pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Automatyczna maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
Maszyna do produkcji pudełek kartonowych 300 arkuszy / min Maszyna do dłutowania fleksograficznego
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
W pełni zautomatyzowana maszyna do sklejania folderów Flexo Przycinanie narożników Liczenie Wyrzucanie
| Imię: | Producenci sklejarek fleksograficznych |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Dostępny inżynier dyspozytora, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |

