Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic corrugated box making machine ] mecz 112 produkty.
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do sklejania folderów fleksograficznych
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
900x2000mm Flexo Folder Gluer Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny: | Automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Podanie: | Do pudeł z tektury falistej Macking |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do drukowania kartonów |
Servo Control Flexo Printer Slotter Die Cutter W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
380V W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych Maszyna do produkcji pudełek do pizzy 60mm
| Nazwa: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek o dużej prędkości |
|---|---|
| Aplikacja: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Trwała automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, dłutownica do tektury fleksogr |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
3-kolorowa maszyna do druku fleksograficznego, automatyczna fabryka pudeł z tektury falistej
| Imię: | Slotter drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficz |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych, maszyna do produkcji pudełek do pizzy 380 V 60 mm
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek o dużej prędkości |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |
Drukarka fleksograficzna 1200x2400mm, w pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Automatyczna maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
150 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej Automatyczna maszyna do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek do pizzy Maszyna do cięcia tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, pomoc online, dostawa szybko zużywających się części |

