Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic corrugated box making machine ] mecz 112 produkty.
Maszyna do składania i klejenia pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min
| Słowa kluczowe: | Sklejarka do folderów |
|---|---|
| Imię: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| Materiał: | tektura falista |
Linia do produkcji tektury falistej 5,5 kW 5 warstw 300 m / min
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj: | Automatyczna duża prędkość |
Maszyna do sklejania kartonów 1200x2400 do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny:: | maszyna do klejenia folderów kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Dla przemysłu produkującego pudełka kartonowe |
| Materiał: | Grubość korpusu 60-70 mm |
Zielona 2200 mm 2500 mm Ręczna maszyna do szycia kartonów 220 V Łatwa obsługa
| Nazwa: | Maszyna do zszywania kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | podręcznik |
| Cechy: | Łatwy w obsłudze, niższy koszt |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
Automatyczna wykrawarka rotacyjna RDC Flex z wibratorem / automatycznym układaczem
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
2200mm 2500mm Ręczna maszyna do szycia kartonów 220 V Łatwa obsługa
| Imię: | Maszyna do szycia kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | podręcznik |
| funkcje: | Łatwy w obsłudze, niski koszt |
Maszyna do cięcia tektury falistej 220 V 380 V do pudeł z tektury falistej
| Imię: | Gorąca sprzedaż Druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
300 arkuszy/min W pełni automatyczna sztanca Maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Nazwa: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Maszyna do cięcia tektury falistej Servo Control Slotter do drukarki fleksograficznej
| Imię: | Sterowanie serwomechanizmem Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia fleksograficzne |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |

