Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic corrugated box making machine ] mecz 112 produkty.
Maszyna do produkcji kartonów RDC Flexo Printer Slotter Sześć wałów obrotowych
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
380V 50HZ W pełni skomputeryzowana maszyna fleksograficzna do tektury falistej 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do dłutowania fleksograficznego, fleksograficzna maszyna do drukowania, maszyna do produkcji |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym High Speed Open / Closed Type
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z szybkim drukowaniem fleksograficznym |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego 350 arkuszy / min W pełni skomputeryzowana kontrola
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych |
|---|---|
| Stan: | Całkiem nowy |
| funkcje: | Stabilna i trwała marka międzynarodowa |
Pełna skomputeryzowana kontrola Automatyczna maszyna do sklejania kartonów Maszyna do pakowania 200 arkuszy / min
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
250 arkuszy / min Maszyna do produkcji kartonów 1190 x 2400 mm Drukarka fleksograficzna Slotter Automatyczna klejarka do folderów
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Dłutowanie Maszyna do cięcia 180 arkuszy / min Do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do cięcia kartonów z nadrukiem fleksograficznym |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
Automatyczna maszyna do sztancowania tektury falistej / automatyczny sloter rotacyjny
| Imię: | Maszyna do nacinania cienkich krawędzi |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
0920 Maszyna do cięcia tektury falistej / Maszyna do dłutowania kartonów
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Imię: | Servo Control Maszyna do sztancowania kartonów z tektury falistej Maszyna do dłutowania kartonów |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |

