Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic corrugated box making machine ] mecz 112 produkty.
Linia do produkcji tektury 180 mm Podwójna grzałka wstępna 5 warstw
| Imię: | Linia do produkcji tektury |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
W pełni skomputeryzowana maszyna do cięcia, 180 arkuszy / min 3 kolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
2-warstwowa maszyna do tektury falistej Automatyczna wysoka prędkość 380 V 50 Hz
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
404 Not Found
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Slotting Machine Servo Control Register
| Imię: | ervo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
break
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
RDC Rotary Die Cutting Machine do pudełek z tektury falistej
| Imię: | Wibrator o dużej prędkości i układacz przeciwny |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| rozmiar: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Sterowanie komputerowe Toprint Flexo Printer Slotter RDC Vacuum Transfer Slotter Machine
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zamówienia |
| Czas zmiany zamówienia: | na 1-2 kolory 5 min, 3-4 kolory 15 min |
Niestandardowa kolorowa drukarka fleksograficzna 300 arkuszy / min Slotter z systemem podawania Cięcie 850x1950
| Nazwa: | Fleksodrukarka Slotter |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudełek kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

