Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic corrugated box making machine ] mecz 112 produkty.
Stabilna maszyna do produkcji kartonów Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna
| Nazwa: | Maszyny do produkcji pudełek kartonowych, Slotter drukarki fleksograficznej, Automatyczna klejarka d |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do tworzenia kartonów z tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, wysoka prędkość |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej W pełni automatyczny kolor niestandardowy
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
5-warstwowa linia do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
4-kolorowa maszyna do dłutowania fleksograficznego, w pełni zautomatyzowana maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
CE Servo Control High Speed Maszyna do sklejania kartonów z tektury falistej
| Rama: | Grubość 60-70mm |
|---|---|
| Części elektryczne: | Międzynarodowe pierwsze marki, takie jak Siemens, Danfoss |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
W pełni automatyczna wykrawarka rotacyjna, maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Imię: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
15KW Automatyczna zszywarka do folderów Maszyna do szycia dwóch w jednym kartonie
| Imię: | Automatyczna maszyna do zszywania folderów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Linia produkcyjna tektury falistej 180 mm 300 m / min do tektury dwuwarstwowej
| Imię: | linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |

