Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo folder gluer machine ] mecz 82 produkty.
Pełna skomputeryzowana maszyna do drukowania na tekturach falistych 300 arkuszy / min
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Trwała maszyna do produkcji kartonów Sterowanie PLC 8 Struktura wału
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
404 Not Found
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Typ automatyczny: | Półautomatyczne, ręczne podawanie |
500 sztuk / min półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do szycia |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
3-kolorowa maszyna do druku fleksograficznego, automatyczna fabryka pudeł z tektury falistej
| Imię: | Slotter drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficz |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Sterowanie komputerowe Toprint Flexo Printer Slotter RDC Vacuum Transfer Slotter Machine
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zamówienia |
| Czas zmiany zamówienia: | na 1-2 kolory 5 min, 3-4 kolory 15 min |
Półautomatyczna maszyna do szycia skrzynek 380 V Podwójne serwo Półautomatyczna dwuczęściowa zszywarka
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Podanie: | Do zszywania kartonów |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |
404 Not Found
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym w wielu kolorach |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Maszyna do drukowania kartonów Starpack w pełni automatyczna 180 arkuszy / min
| Imię: | Pudełko z tektury falistej Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |

