Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo folder gluer machine ] mecz 82 produkty.
Automatyczna maszyna do drukowania fleksograficznego, maszyna do zwijania folderów w linii
| Słowa kluczowe: | Maszyna do sklejania pudełek |
|---|---|
| Najważniejsze: | Inline Control, oszczędność kosztów pracy i miejsca |
| Grubość: | Grubość ramy 60-70 mm |
8000kgs Automatyczna sklejarka do folderów 380 V 50 Hz do klejenia kartonów
| Imię: | Automatyczna sklejarka do folderów, maszyna do klejenia kartonów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
CE Servo Control High Speed Maszyna do sklejania kartonów z tektury falistej
| Rama: | Grubość 60-70mm |
|---|---|
| Części elektryczne: | Międzynarodowe pierwsze marki, takie jak Siemens, Danfoss |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
Kartonowa drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter FFG Casemaker
| Imię: | Automatyczna sklejarka fleksograficzna, falcerka do kartonów |
|---|---|
| break: | Drukować |
| Lokalizacja fabryki: | Foshan, Guangdong, Chiny |
Drukarka fleksograficzna 1200x2400mm, w pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Automatyczna maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
Maszyna do produkcji pudełek kartonowych 300 arkuszy / min Maszyna do dłutowania fleksograficznego
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym High Speed Open / Closed Type
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z szybkim drukowaniem fleksograficznym |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Automatyczny slotter do drukarek fleksograficznych
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego 350 arkuszy / min W pełni skomputeryzowana kontrola
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych |
|---|---|
| Stan: | Całkiem nowy |
| funkcje: | Stabilna i trwała marka międzynarodowa |
4-kolorowa maszyna do dłutowania fleksograficznego, w pełni zautomatyzowana maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

