Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo folder gluer machine ] mecz 82 produkty.
Falisty podajnik bez zgniatania Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting Machine
| Aplikacja: | Dla przemysłu produkującego kartony |
|---|---|
| Rodzaj: | Składarko-sklejarka fleksograficzna, urządzenie do tworzenia opakowań |
| System klejenia: | Valco |
Automatyczna sklejarka do kartonów 150m / min łatwa obsługa
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
900x2000mm Flexo Folder Gluer Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny: | Automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Podanie: | Do pudeł z tektury falistej Macking |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do drukowania kartonów |
Pełna automatyczna sklejarka do kartonów 60 mm z ostrzem do przenoszenia próżniowego
| Wałek ceramiczny: | tak |
|---|---|
| Doctor Blade: | Opcjonalny |
| Kontrola: | Inline Control with Printer |
Maszyna do sklejania folderów 60 mm W pełni skomputeryzowana Kontrola składanego klejenia 300 arkuszy/min
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zleceń |
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |
Inline Flexo Folder Gluer 300 arkuszy / min Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania
| Serwis gwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, części zamienne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | W pełni automatyczne, w pełni skomputeryzowane sterowanie, duża prędkość, stabilna praca |
| Precyzja drukowania: | ± 0,5 mm |
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Maszyna do produkcji kartonów papierowych
| rozmiar: | 900x2000mm |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Materiał: | KARTON |
Maszyna do sklejania tektury falistej 60 mm 70 mm 300 arkuszy / min
| Grubość ciała: | 60-70 mm w zależności od modelu |
|---|---|
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy / min |
| Marka elektryczna: | Cała międzynarodowa marka pierwszej klasy |
150 m / min Automatyczna sklejarka do folderów 20,8 kW do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |

