Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo folder gluer machine ] mecz 82 produkty.
Trwała automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, dłutownica do tektury fleksogr |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Cięcie 850x1950 Automatyczna maszyna do produkcji pudełek z tektury falistej Slotter CE
| Nazwa: | Servo Control High Speed Fleksografia Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudełek kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
Sterowanie PLC Druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia w pełni zautomatyzowana
| Stosowanie: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Funkcje: | Podawanie, drukowanie, cięcie, składanie, klejenie |
| Rodzaj: | Maszyna jednorazowej przepustki |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Starpack Servo Control 1 rok gwarancji
| Imię: | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Maszyna do produkcji kartonów RDC Flexo Printer Slotter Sześć wałów obrotowych
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Automatyczna wykrawarka rotacyjna RDC Flex z wibratorem / automatycznym układaczem
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Maszyna do produkcji tektury falistej Podajnik krawędzi czołowej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Podajnik krawędziowy z tektury falistej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
380V 50HZ W pełni skomputeryzowana maszyna fleksograficzna do tektury falistej 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do dłutowania fleksograficznego, fleksograficzna maszyna do drukowania, maszyna do produkcji |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |

