Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ 0920 corrugated box printing machine ] mecz 67 produkty.
Trwała maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Rejestr sterowania serwomechanizmem
| Nazwa: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do dłutowania tektury |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Maszyna do produkcji tektury falistej Podajnik krawędzi czołowej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Trwała automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, dłutownica do tektury fleksogr |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych, maszyna do produkcji pudełek do pizzy 380 V 60 mm
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek o dużej prędkości |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
380V W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych Maszyna do produkcji pudełek do pizzy 60mm
| Nazwa: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek o dużej prędkości |
|---|---|
| Aplikacja: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Toprint Flexo Folder Gluer 150kw Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | W pełni automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| waga: | 48-55tons |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia, maszyna do druku fleksograficznego do kartonu falistego
| Imię: | Sklejarka fleksograficzna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
Maszyna do cięcia tektury falistej Servo Control Slotter do drukarki fleksograficznej
| Imię: | Sterowanie serwomechanizmem Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia fleksograficzne |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
Maszyna do cięcia tektury falistej 220 V 380 V do pudeł z tektury falistej
| Imię: | Gorąca sprzedaż Druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
Podajnik krawędziowy z tektury falistej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |

