Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ 0920 corrugated box printing machine ] mecz 67 produkty.
60mm 0920 Maszyna do drukowania pudeł z tektury falistej / Maszyna do drukowania pudełek po pizzy
| Imię: | Maszyna do drukowania pudeł z tektury falistej, maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Automatyczna ocena: | Wysoka prędkość, w pełni automatyczna |
404 Not Found
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym w wielu kolorach |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
Maszyna do drukowania pudeł z tektury falistej 60 mm / Maszyna do sztancowania rotacyjnego
| Imię: | Maszyna do cięcia dłutem z nadrukiem fleksograficznym |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Maszyna do drukowania kartonów Starpack w pełni automatyczna 180 arkuszy / min
| Imię: | Pudełko z tektury falistej Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Skomputeryzowana maszyna do drukowania na pudełkach z tektury falistej Zmotoryzowana maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego
| Imię: | Skomputeryzowana i zmotoryzowana szybkobieżna maszyna do dłutowania fleksograficznego |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
Pełna skomputeryzowana maszyna do drukowania na tekturach falistych 300 arkuszy / min
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
900x2000mm Flexo Folder Gluer Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny: | Automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Podanie: | Do pudeł z tektury falistej Macking |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do drukowania kartonów |
0920 Maszyna do cięcia tektury falistej / Maszyna do dłutowania kartonów
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Imię: | Servo Control Maszyna do sztancowania kartonów z tektury falistej Maszyna do dłutowania kartonów |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Servo Control Flexo Printer Slotter Die Cutter W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do sklejania folderów fleksograficznych
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |

