Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ 0920 corrugated box printing machine ] mecz 67 produkty.
Tektura falista Maszyna fleksograficzna z podajnikiem / bigowaniem
| Imię: | Automatyczna maszyna do tektury falistej o dużej prędkości, maszyna do dłutowania do drukarek flekso |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
250 arkuszy / min Maszyna do produkcji kartonów 1190 x 2400 mm Drukarka fleksograficzna Slotter Automatyczna klejarka do folderów
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Maszyna do sklejania tektury falistej 60 mm 70 mm 300 arkuszy / min
| Grubość ciała: | 60-70 mm w zależności od modelu |
|---|---|
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy / min |
| Marka elektryczna: | Cała międzynarodowa marka pierwszej klasy |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia Sprzęt do druku fleksograficznego do tektury falistej
| Nazwa: | Składarko-sklejarka Flexo do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Aplikacja:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
W pełni zautomatyzowana maszyna do sklejania folderów Flexo Przycinanie narożników Liczenie Wyrzucanie
| Imię: | Producenci sklejarek fleksograficznych |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Dostępny inżynier dyspozytora, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
Inline Flexo Folder Gluer 300 arkuszy / min Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania
| Serwis gwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, części zamienne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | W pełni automatyczne, w pełni skomputeryzowane sterowanie, duża prędkość, stabilna praca |
| Precyzja drukowania: | ± 0,5 mm |
Sterowanie komputerowe Toprint Flexo Printer Slotter RDC Vacuum Transfer Slotter Machine
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zamówienia |
| Czas zmiany zamówienia: | na 1-2 kolory 5 min, 3-4 kolory 15 min |
RDC Vacuum Transfer Flexo Printer Slotter Machine Box Making Auto Stacker
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Kontrola: | Sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym, dostępne do połączenia z systemem ERP |
| Zabarwienie: | Opcjonalny |

