Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ 0920 corrugated box printing machine ] mecz 67 produkty.
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Dłutowanie Maszyna do cięcia 180 arkuszy / min Do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do cięcia kartonów z nadrukiem fleksograficznym |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność |
404 Not Found
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Kartonowe drukowanie fleksograficzne Slotting Machine Servo Control Register
| Imię: | ervo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym High Speed Open / Closed Type
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z szybkim drukowaniem fleksograficznym |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Maszyna do sklejania kartonów 1200x2400 do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny:: | maszyna do klejenia folderów kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Dla przemysłu produkującego pudełka kartonowe |
| Materiał: | Grubość korpusu 60-70 mm |
W pełni skomputeryzowana maszyna do dłutowania fleksograficznego Wysoka prędkość transferu próżniowego
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Warrenty: | Cała maszyna 1 rok gwarancji, skrzynia transmisyjna karmienia 3 lata |
Dłutownica do druku fleksograficznego HD Szybki transfer próżniowy Top Stabilny Trwały
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Podajnik Lead Edge 4 kolorowa drukarka fleksograficzna Rotary Die Cutter Wibrator i Counter Stacker Machine
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność, |
Pełna skomputeryzowana kontrola Automatyczna maszyna do sklejania kartonów Maszyna do pakowania 200 arkuszy / min
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Pudełko z tektury falistej Flexo Printer Slotter Machine z bigowaniem
| Nazwa: | Automatyczna maszyna do dłutowania z tektury falistej o dużej prędkości, maszyna do dłutowania fleks |
|---|---|
| Aplikacja: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

