Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ toprint flexo printer slotter ] mecz 69 produkty.
Maszyna do sztancowania kartonów 220V / 380V RDC Rotary Die Cutter 65mm Rama maszyny
| Nazwa: | rotacyjna maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
Zielona 2200 mm 2500 mm Ręczna maszyna do szycia kartonów 220 V Łatwa obsługa
| Nazwa: | Maszyna do zszywania kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | podręcznik |
| Cechy: | Łatwy w obsłudze, niższy koszt |
Maszyna do sklejania tektury falistej 60 mm 70 mm 300 arkuszy / min
| Grubość ciała: | 60-70 mm w zależności od modelu |
|---|---|
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy / min |
| Marka elektryczna: | Cała międzynarodowa marka pierwszej klasy |
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |
Maszyna do sklejania folderów 60 mm W pełni skomputeryzowana Kontrola składanego klejenia 300 arkuszy/min
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zleceń |
Linia do produkcji tektury falistej patentowej 150 m / min 5-warstwowa W PEŁNI automatyczna
| Nazwa: | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | zwyczaj |
| Port załadunku: | Kanton czy Shenzhen |
150 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej Automatyczna maszyna do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek do pizzy Maszyna do cięcia tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, pomoc online, dostawa szybko zużywających się części |
Trwała maszyna do produkcji kartonów Sterowanie PLC 8 Struktura wału
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |

