Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ toprint flexo printer slotter ] mecz 69 produkty.
CE Servo Control High Speed Maszyna do sklejania kartonów z tektury falistej
| Rama: | Grubość 60-70mm |
|---|---|
| Części elektryczne: | Międzynarodowe pierwsze marki, takie jak Siemens, Danfoss |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych, maszyna do produkcji pudełek do pizzy 380 V 60 mm
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudełek o dużej prędkości |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna sklejarka do folderów TP-CR Pełna skomputeryzowana kontrola
| Rodzaj maszyny: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| Funkcje: | z kartonu do kartonu |
| Instalacja: | Dostępne do wysłania inżynierów, bezpłatna instalacja |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Pełna automatyczna sklejarka do kartonów 60 mm z ostrzem do przenoszenia próżniowego
| Wałek ceramiczny: | tak |
|---|---|
| Doctor Blade: | Opcjonalny |
| Kontrola: | Inline Control with Printer |
0920 Maszyna do cięcia tektury falistej / Maszyna do dłutowania kartonów
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Imię: | Servo Control Maszyna do sztancowania kartonów z tektury falistej Maszyna do dłutowania kartonów |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Maszyna do sklejania kartonów 1200x2400 do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny:: | maszyna do klejenia folderów kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Dla przemysłu produkującego pudełka kartonowe |
| Materiał: | Grubość korpusu 60-70 mm |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |
RDC Rotary Die Cutting Machine do pudełek z tektury falistej
| Imię: | Wibrator o dużej prędkości i układacz przeciwny |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| rozmiar: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
Maszyna do produkcji kartonów o wysokim poziomie bezpieczeństwa do produkcji tektury falistej
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |

