Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ toprint flexo printer slotter ] mecz 69 produkty.
404 Not Found
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
W pełni skomputeryzowana maszyna do dłutowania fleksograficznego Wysoka prędkość transferu próżniowego
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Warrenty: | Cała maszyna 1 rok gwarancji, skrzynia transmisyjna karmienia 3 lata |
Dłutownica do druku fleksograficznego HD Szybki transfer próżniowy Top Stabilny Trwały
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Automatyczna wykrawarka rotacyjna RDC Flex z wibratorem / automatycznym układaczem
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia Sprzęt do druku fleksograficznego do tektury falistej
| Nazwa: | Składarko-sklejarka Flexo do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Aplikacja:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Maszyna do produkcji kartonów papierowych
| rozmiar: | 900x2000mm |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Materiał: | KARTON |
1200x2400mm High Speed Flexo Folder Gluer Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
W pełni zautomatyzowana maszyna do sklejania folderów Flexo Przycinanie narożników Liczenie Wyrzucanie
| Imię: | Producenci sklejarek fleksograficznych |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Dostępny inżynier dyspozytora, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
Falisty podajnik bez zgniatania Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting Machine
| Aplikacja: | Dla przemysłu produkującego kartony |
|---|---|
| Rodzaj: | Składarko-sklejarka fleksograficzna, urządzenie do tworzenia opakowań |
| System klejenia: | Valco |
Sterowanie PLC Druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia w pełni zautomatyzowana
| Stosowanie: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Funkcje: | Podawanie, drukowanie, cięcie, składanie, klejenie |
| Rodzaj: | Maszyna jednorazowej przepustki |

