Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printing machine for corrugated carton ] mecz 79 produkty.
Maszyna do składania i klejenia pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min
| Słowa kluczowe: | Sklejarka do folderów |
|---|---|
| Imię: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| Materiał: | tektura falista |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
CE Servo Control High Speed Maszyna do sklejania kartonów z tektury falistej
| Rama: | Grubość 60-70mm |
|---|---|
| Części elektryczne: | Międzynarodowe pierwsze marki, takie jak Siemens, Danfoss |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
40s Heavy Duty Flexo Printer Slotter 40mm Folder Gluer Maszyna do produkcji kartonów
| Zmiana zamówienia: | Zamów zmianę jednym przyciskiem |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Zmiana płyty drukarskiej: | 40 sekund |
Zielona 2200 mm 2500 mm Ręczna maszyna do szycia kartonów 220 V Łatwa obsługa
| Nazwa: | Maszyna do zszywania kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | podręcznik |
| Cechy: | Łatwy w obsłudze, niższy koszt |
Maszyna do sztancowania kartonów 220V / 380V RDC Rotary Die Cutter 65mm Rama maszyny
| Nazwa: | rotacyjna maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |
Automatyczna sklejarka do folderów TP-CR Pełna skomputeryzowana kontrola
| Rodzaj maszyny: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| Funkcje: | z kartonu do kartonu |
| Instalacja: | Dostępne do wysłania inżynierów, bezpłatna instalacja |
250 arkuszy / min. Maszyna do klejenia folderów z pojedynczym wałem
| Imię: | Automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| podajnik: | Lead Edge Feeder |

