Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printing machine for corrugated carton ] mecz 79 produkty.
Maszyna do produkcji kartonów o wysokim poziomie bezpieczeństwa do produkcji tektury falistej
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
404 Not Found
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym w wielu kolorach |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
0920 Drukarka fleksograficzna Slotter Wibrator Stacker Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Inline Flexo Folder Gluer 300 arkuszy / min Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania
| Serwis gwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, części zamienne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | W pełni automatyczne, w pełni skomputeryzowane sterowanie, duża prędkość, stabilna praca |
| Precyzja drukowania: | ± 0,5 mm |
150 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej Automatyczna maszyna do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek do pizzy Maszyna do cięcia tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, pomoc online, dostawa szybko zużywających się części |
Tektura falista Maszyna fleksograficzna z podajnikiem / bigowaniem
| Imię: | Automatyczna maszyna do tektury falistej o dużej prędkości, maszyna do dłutowania do drukarek flekso |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Maszyna do produkcji kartonów RDC Flexo Printer Slotter Sześć wałów obrotowych
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do cięcia tektury falistej Servo Control Slotter do drukarki fleksograficznej
| Imię: | Sterowanie serwomechanizmem Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Maszyna do cięcia fleksograficzne |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |

