Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printing machine for corrugated carton ] mecz 79 produkty.
1200x2400mm High Speed Flexo Folder Gluer Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
Servo Control Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Oszczędność pracy
| Nazwa: | Servo Control Wysoka dokładność składania kartonu Maszyna do produkcji pudeł kartonowych Flexo Folde |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji kartonów z tektury falistej |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Maszyna do produkcji pudeł kartonowych 50HZ Maszyna do dłutowania 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Niestandardowy Color 300 Sheet / Min Flexo Printer Slotter z systemem podawania
| Nazwa: | Slotter drukarki fleksograficznej |
|---|---|
| Aplikacja: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Pełna skomputeryzowana kontrola Automatyczna maszyna do sklejania kartonów Maszyna do pakowania 200 arkuszy / min
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej W pełni automatyczny kolor niestandardowy
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Podajnik Lead Edge 4 kolorowa drukarka fleksograficzna Rotary Die Cutter Wibrator i Counter Stacker Machine
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Kluczowy punkt sprzedaży: | Stabilny i trwały, wydajność, |
Maszyna do sklejania tektury falistej 60 mm 70 mm 300 arkuszy / min
| Grubość ciała: | 60-70 mm w zależności od modelu |
|---|---|
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy / min |
| Marka elektryczna: | Cała międzynarodowa marka pierwszej klasy |
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Maszyna do produkcji kartonów papierowych
| rozmiar: | 900x2000mm |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Materiał: | KARTON |
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |

