Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ flexo printing machine for corrugated carton ] mecz 79 produkty.
0920 Maszyna do cięcia tektury falistej / Maszyna do dłutowania kartonów
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Imię: | Servo Control Maszyna do sztancowania kartonów z tektury falistej Maszyna do dłutowania kartonów |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
W pełni zautomatyzowana maszyna do sklejania folderów Flexo Przycinanie narożników Liczenie Wyrzucanie
| Imię: | Producenci sklejarek fleksograficznych |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Dostępny inżynier dyspozytora, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
Trwała maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Rejestr sterowania serwomechanizmem
| Nazwa: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do dłutowania tektury |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Servo Control Flexo Printer Slotter Die Cutter W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do sklejania folderów fleksograficznych
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
Cięcie 850x1950 Automatyczna maszyna do produkcji pudełek z tektury falistej Slotter CE
| Nazwa: | Servo Control High Speed Fleksografia Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudełek kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Stabilna maszyna do produkcji kartonów Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna
| Nazwa: | Maszyny do produkcji pudełek kartonowych, Slotter drukarki fleksograficznej, Automatyczna klejarka d |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do tworzenia kartonów z tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, wysoka prędkość |
Drukarka fleksograficzna 1200x2400mm, w pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Automatyczna maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
FFG Caser 900x2000mm Flexo Folder Gluer Slotter Die-Cutter Maszyna z certyfikatem patentowym
| Aplikacja: | do robienia wszelkiego rodzaju pudełek kartonowych |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
| Typ napędzany: | Typ przekładni ze sterowaniem serwo |

