Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ ce corrugated cardboard box making machine ] mecz 98 produkty.
break
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Podajnik krawędziowy z tektury falistej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Krawędź wiodąca, podajnik czterokolorowy druk fleksograficzny, dłutowanie rotacyjne, wykrawarka, wib |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
FFG Caser 900x2000mm Flexo Folder Gluer Slotter Die-Cutter Maszyna z certyfikatem patentowym
| Aplikacja: | do robienia wszelkiego rodzaju pudełek kartonowych |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
| Typ napędzany: | Typ przekładni ze sterowaniem serwo |
Inline Flexo Folder Gluer 300 arkuszy / min Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania
| Serwis gwarancyjny: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, części zamienne |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | W pełni automatyczne, w pełni skomputeryzowane sterowanie, duża prędkość, stabilna praca |
| Precyzja drukowania: | ± 0,5 mm |
Automatyczna sklejarka do folderów TP-CR Pełna skomputeryzowana kontrola
| Rodzaj maszyny: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| Funkcje: | z kartonu do kartonu |
| Instalacja: | Dostępne do wysłania inżynierów, bezpłatna instalacja |
Maszyna do sztancowania kartonów RDC Rotary Die Cutter do tektury falistej
| Imię: | rotacyjna maszyna sztancująca |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Półautomatyczna maszyna do klejenia 45 m / min, automatyczna składana maszyna do klejenia 2,5 kW
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do klejenia Małe zamówienie Maszyna do klejenia kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Automatyczna sklejarka do folderów 130 m/min Pneumatyczna hydrauliczna Wysoka prędkość 7500 kg
| Nazwa: | Automatyczna maszyna do szybkiego składania i klejenia kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, wysoka prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Rolki faliste StarPack 700 kg do certyfikacji CE linii produkcyjnej
| Imię: | Rolki faliste |
|---|---|
| Model: | zależy od wymagań klienta |
| Rodzaj: | dowolny dostępny flet |

