Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ ce corrugated cardboard box making machine ] mecz 98 produkty.
Trwała maszyna do produkcji kartonów Sterowanie PLC 8 Struktura wału
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna 380 V 50 Hz do pudeł kartonowych
| Imię: | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
Maszyna do produkcji kartonów o wysokim poziomie bezpieczeństwa do produkcji tektury falistej
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
W pełni automatyczna wykrawarka rotacyjna, maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Imię: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
300 arkuszy/min W pełni automatyczna sztanca Maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Nazwa: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
CE 500 sztuk / min Semi Auto Box Stitching Machine 380V Stabilny Trwały
| Nazwa: | Półautomatyczna maszyna do szycia |
|---|---|
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, usługa instalacji i szkolenia, pomoc online, uruchomienie i szkolenie |
Pełna skomputeryzowana maszyna do drukowania na tekturach falistych 300 arkuszy / min
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
|---|---|
| funkcje: | Stabilny i trwały |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
Linia do produkcji tektury falistej patentowej 150 m / min 5-warstwowa W PEŁNI automatyczna
| Nazwa: | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | zwyczaj |
| Port załadunku: | Kanton czy Shenzhen |
Maszyna do drukowania kartonów Starpack w pełni automatyczna 180 arkuszy / min
| Imię: | Pudełko z tektury falistej Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
404 Not Found
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym w wielu kolorach |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |

