Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ ce corrugated cardboard box making machine ] mecz 98 produkty.
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
RDC Rotary Die Cutting Machine do pudełek z tektury falistej
| Imię: | Wibrator o dużej prędkości i układacz przeciwny |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| rozmiar: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
150 m / min Automatyczna sklejarka do folderów 20,8 kW do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
Tektura falista Maszyna fleksograficzna z podajnikiem / bigowaniem
| Imię: | Automatyczna maszyna do tektury falistej o dużej prędkości, maszyna do dłutowania do drukarek flekso |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
5-warstwowa linia do produkcji tektury 150 m / min do tektury dwuwarstwowej
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
Linia produkcyjna tektury falistej 180 mm 300 m / min do tektury dwuwarstwowej
| Imię: | linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia, maszyna do druku fleksograficznego do kartonu falistego
| Imię: | Sklejarka fleksograficzna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
Linia do produkcji tektury 180 mm Podwójna grzałka wstępna 5 warstw
| Imię: | Linia do produkcji tektury |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
15KW Automatyczna zszywarka do folderów Maszyna do szycia dwóch w jednym kartonie
| Imię: | Automatyczna maszyna do zszywania folderów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

