Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ full automatic flexo printer slotter ] mecz 84 produkty.
Maszyna do produkcji kartonów o wysokim poziomie bezpieczeństwa do produkcji tektury falistej
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
W pełni automatyczna maszyna do klejenia pudełek z tektury falistej 150 m / min 20,8 kW
| Imię: | Maszyna do klejenia kartonów Maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Linia do produkcji tektury falistej patentowej 150 m / min 5-warstwowa W PEŁNI automatyczna
| Nazwa: | Linia do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | zwyczaj |
| Port załadunku: | Kanton czy Shenzhen |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |
150 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej Automatyczna maszyna do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek do pizzy Maszyna do cięcia tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, pomoc online, dostawa szybko zużywających się części |
Trwała maszyna do produkcji kartonów Sterowanie PLC 8 Struktura wału
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
Trwała maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Rejestr sterowania serwomechanizmem
| Nazwa: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do dłutowania tektury |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Maszyna do produkcji tektury falistej Podajnik krawędzi czołowej Czterokolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |

