Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ full automatic flexo printer slotter ] mecz 63 produkty.
Toprint Flexo Folder Gluer 150kw Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | W pełni automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| waga: | 48-55tons |
404 Not Found
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych, Maszyna do produkcji p |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
Dłutownica do druku fleksograficznego HD Szybki transfer próżniowy Top Stabilny Trwały
| funkcje: | Stabilny i trwały |
|---|---|
| Imię: | W pełni skomputeryzowana maszyna do szybkiego transferu próżniowego z górnym drukiem fleksograficzny |
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
Falisty podajnik bez zgniatania Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting Machine
| Aplikacja: | Dla przemysłu produkującego kartony |
|---|---|
| Rodzaj: | Składarko-sklejarka fleksograficzna, urządzenie do tworzenia opakowań |
| System klejenia: | Valco |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia Sprzęt do druku fleksograficznego do tektury falistej
| Nazwa: | Składarko-sklejarka Flexo do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Aplikacja:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia, maszyna do druku fleksograficznego do kartonu falistego
| Imię: | Sklejarka fleksograficzna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
1200x2400mm High Speed Flexo Folder Gluer Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Maszyna do produkcji kartonów papierowych
| rozmiar: | 900x2000mm |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Materiał: | KARTON |
250 arkuszy / min. Maszyna do klejenia folderów z pojedynczym wałem
| Imię: | Automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| podajnik: | Lead Edge Feeder |

