Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ fully automatic carton box making machine ] mecz 40 produkty.
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
12kw Maszyna do cięcia tektury falistej Sterowanie serwomechanizmem z podajnikiem krawędzi ołowianej
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
W pełni skomputeryzowana maszyna do cięcia, 180 arkuszy / min 3 kolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
380V 50HZ W pełni skomputeryzowana maszyna fleksograficzna do tektury falistej 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do dłutowania fleksograficznego, fleksograficzna maszyna do drukowania, maszyna do produkcji |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
Maszyna do sklejania folderów 60 mm W pełni skomputeryzowana Kontrola składanego klejenia 300 arkuszy/min
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zleceń |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Falisty podajnik bez zgniatania Flexo Folder Gluer FFG Caser Slotter Die Cutting Machine
| Aplikacja: | Dla przemysłu produkującego kartony |
|---|---|
| Rodzaj: | Składarko-sklejarka fleksograficzna, urządzenie do tworzenia opakowań |
| System klejenia: | Valco |
2-warstwowa maszyna do tektury falistej Automatyczna wysoka prędkość 380 V 50 Hz
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
1300D Semi Auto Flute Laminator Machine / Cardboard Laminator
| sposób żywienia: | Automatyczne karmienie |
|---|---|
| Imię: | Automatyczna maszyna do laminowania fletów |
| Funkcjonować: | Sklejarka do kartonów |
Niestandardowy Color 300 Sheet / Min Flexo Printer Slotter z systemem podawania
| Nazwa: | Slotter drukarki fleksograficznej |
|---|---|
| Aplikacja: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

