Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ fully automatic carton box making machine ] mecz 40 produkty.
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |
Maszyna do drukowania kartonów Starpack w pełni automatyczna 180 arkuszy / min
| Imię: | Pudełko z tektury falistej Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
404 Not Found
| Imię: | Automatyczna maszyna do dłutowania z nadrukiem fleksograficznym w wielu kolorach |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, pomoc online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
150kw Automatyczna składana maszyna do klejenia Sprzęt do druku fleksograficznego do tektury falistej
| Nazwa: | Składarko-sklejarka Flexo do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Aplikacja:: | Wykonywanie pudeł z tektury falistej |
| Funkcjonować: | Podawanie, drukowanie, dłutowanie, składanie, klejenie |
Półautomatyczna maszyna do szycia skrzynek 380 V Podwójne serwo Półautomatyczna dwuczęściowa zszywarka
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Podanie: | Do zszywania kartonów |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
Skomputeryzowana maszyna do drukowania na pudełkach z tektury falistej Zmotoryzowana maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego
| Imię: | Skomputeryzowana i zmotoryzowana szybkobieżna maszyna do dłutowania fleksograficznego |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
40s Heavy Duty Flexo Printer Slotter 40mm Folder Gluer Maszyna do produkcji kartonów
| Zmiana zamówienia: | Zamów zmianę jednym przyciskiem |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Zmiana płyty drukarskiej: | 40 sekund |
Maszyna do sztancowania kartonów 220V / 380V RDC Rotary Die Cutter 65mm Rama maszyny
| Nazwa: | rotacyjna maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
150 m / min Automatyczna sklejarka do folderów 20,8 kW do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |

