Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ corrugated box making machine ] mecz 115 produkty.
Servo Control Flexo Printer Slotter Die Cutter W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do sklejania folderów fleksograficznych
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |
3-warstwowa 5-warstwowa 7-warstwowa maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej 300 arkuszy / min z ekranem dotykowym
| Kolor drukowania: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji: | 300 arkuszy / min |
| Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego: | tak |
900x2000mm Flexo Folder Gluer Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny: | Automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Podanie: | Do pudeł z tektury falistej Macking |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do drukowania kartonów |
Cięcie 850x1950 Automatyczna maszyna do produkcji pudełek z tektury falistej Slotter CE
| Nazwa: | Servo Control High Speed Fleksografia Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudełek kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna maszyna fleksograficzna 380 V 3 kolory Zakład produkcji pudeł z tektury falistej 900x2000
| Nazwa: | Slotter do drukarki fleksograficznej, w pełni automatyczna maszyna do dłutowania fleksograficznego |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywający |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
1200x2400mm High Speed Flexo Folder Gluer Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
3-warstwowa linia do produkcji tektury falistej 7-warstwowa 5-warstwowa maszyna do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Kuchnia klejowa |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Port załadunku: | Guangzhou lub Shenzhen w Chinach |
150 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej Automatyczna maszyna do produkcji pudełek na pizzę
| Imię: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek do pizzy Maszyna do cięcia tektury falistej |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, pomoc online, dostawa szybko zużywających się części |
Trwała maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Rejestr sterowania serwomechanizmem
| Nazwa: | Servo Control Register Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do dłutowania tektury |
|---|---|
| Cechy: | Stabilny i trwały |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |

