Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ corrugated box making machine ] mecz 115 produkty.
Pełna skomputeryzowana kontrola Automatyczna maszyna do sklejania kartonów Maszyna do pakowania 200 arkuszy / min
| Imię: | Maszyny do produkcji pudeł kartonowych, Slotter do drukarek fleksograficznych, automatyczna sklejark |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
RDC Rotary Die Cutting Machine do pudełek z tektury falistej
| Imię: | Wibrator o dużej prędkości i układacz przeciwny |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
| rozmiar: | 900x2000, 1200x2400,1600x2800 |
W pełni zautomatyzowana maszyna do sklejania folderów Flexo Przycinanie narożników Liczenie Wyrzucanie
| Imię: | Producenci sklejarek fleksograficznych |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Dostępny inżynier dyspozytora, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
Automatyczna maszyna do sztancowania tektury falistej / automatyczny sloter rotacyjny
| Imię: | Maszyna do nacinania cienkich krawędzi |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Sterowanie komputerowe Toprint Flexo Printer Slotter RDC Vacuum Transfer Slotter Machine
| Nazwa: | Flexo Printer Slotter Die-cutter, Flexo Folder Gluer, Maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna skomputeryzowana kontrola, szybka zmiana zamówienia |
| Czas zmiany zamówienia: | na 1-2 kolory 5 min, 3-4 kolory 15 min |
Maszyna do sztancowania kartonów 220V / 380V RDC Rotary Die Cutter 65mm Rama maszyny
| Nazwa: | rotacyjna maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
Maszyna do tektury falistej z podwójną okładziną, 5-warstwowa linia do produkcji tektury falistej 5,5 kW 500 mm
| Imię: | Linia do produkcji tektury falistej, maszyna do produkcji tektury falistej, linia do produkcji tektu |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Tektura falista Maszyna fleksograficzna z podajnikiem / bigowaniem
| Imię: | Automatyczna maszyna do tektury falistej o dużej prędkości, maszyna do dłutowania do drukarek flekso |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |

