Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ semi automatic folder gluer ] mecz 22 produkty.
Półautomatyczna maszyna do sklejania folderów / nieregularna falcerka do kartonów 1000KG
| Imię: | Półautomatyczna składana sklejarka Automatyczna składana sklejarka |
|---|---|
| Typ automatyczny: | półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
90m / min Półautomatyczna sklejarka do folderów Dwuczęściowa sklejarka do połączeń
| Nazwa: | Maszyna do klejenia pudeł kartonowych Maszyna do sklejania folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
90m / min Półautomatyczna składarko-sklejarka Dwuczęściowa sklejarka 380V
| Imię: | Maszyna do klejenia kartonów Maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Patent Cert Automatic Folder Gluer Stitcher Machine / Cardboard Stitching Machine
| Nazwa: | Automatyczna maszyna do zszywania folderów i sklejarek |
|---|---|
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
| Aplikacja: | Do zszywania pudełek kartonowych |
90m / min Półautomatyczna maszyna do laminowania Stabilna działająca maszyna do laminowania kartonu
| sposób żywienia: | Automatyczne karmienie |
|---|---|
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do laminowania Maszyna do laminowania kartonu Automatyczny laminator fletowy |
| Funkcjonować: | Sklejarka do kartonów |
500 sztuk / min półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
| Imię: | Półautomatyczna maszyna do szycia |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
404 Not Found
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Typ automatyczny: | Półautomatyczne, ręczne podawanie |
Półautomatyczna maszyna do szycia skrzynek 380 V Podwójne serwo Półautomatyczna dwuczęściowa zszywarka
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Podanie: | Do zszywania kartonów |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
CE Servo Control High Speed Maszyna do sklejania kartonów z tektury falistej
| Rama: | Grubość 60-70mm |
|---|---|
| Części elektryczne: | Międzynarodowe pierwsze marki, takie jak Siemens, Danfoss |
| Prędkość: | 300 arkuszy/min |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej, maszyna do sklejania folderów fleksograficznych
| Imię: | Servo Control Szybki druk fleksograficzny Dłutownica Sztancująca maszyna fleksograficzna Slotter |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Warrenty: | 1 rok gwarancji |

