Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ fully automatic strapping machine ] mecz 17 produkty.
W pełni automatyczna maszyna taśmująca Inline 2KW do pudeł kartonowych
| Imię:: | Automatyczna maszyna do spinania, maszyna do spinania kartonów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
W pełni automatyczna wiązarka 2KVA 45 paczek / min 400kg
| Imię: | W pełni automatyczna wiązarka |
|---|---|
| Napięcie: | 220 V, 50/60 Hz, 1-fazowe, wtyczka CEE 16 A. |
| Typ automatyczny: | Całkowicie automatyczny |
Stabilna maszyna do produkcji kartonów Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna
| Nazwa: | Maszyny do produkcji pudełek kartonowych, Slotter drukarki fleksograficznej, Automatyczna klejarka d |
|---|---|
| Rodzaj: | Offline do tworzenia kartonów z tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, wysoka prędkość |
W pełni automatyczna maszyna do spinania palet typu W, 40 palet / h Maszyna do owijania folią termokurczliwą
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do spinania palet typu W, owijarka do folii |
|---|---|
| Napięcie: | 220 V 50 HZ 1PH |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Automatyczna maszyna do spinania pudełek, maszyna do produkcji taśm PP o mocy 0,5 MPa 3,5 kW
| Imię: | Automatyczna maszyna do spinania, maszyna do spinania kartonów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V lub niestandardowe |
| Rodzaj napędu: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
Maszyna do drukowania kartonów Starpack w pełni automatyczna 180 arkuszy / min
| Imię: | Pudełko z tektury falistej Druk fleksograficzny Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny typ |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
150 m / min Automatyczna sklejarka do folderów 20,8 kW do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Automatyczna sklejarka do kartonów 150m / min łatwa obsługa
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
W pełni automatyczna maszyna do klejenia pudełek z tektury falistej 150 m / min 20,8 kW
| Imię: | Maszyna do klejenia kartonów Maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |

