Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ fully automatic corrugated box making machine ] mecz 37 produkty.
Automatyczna maszyna do dłutowania do druku fleksograficznego 350 arkuszy / min W pełni skomputeryzowana kontrola
| Imię: | Dłutownica do druku fleksograficznego, Slotter do drukarek fleksograficznych |
|---|---|
| Stan: | Całkiem nowy |
| funkcje: | Stabilna i trwała marka międzynarodowa |
300 arkuszy / min Maszyna do sztancowania pudeł z tektury falistej RDC Flex Rotary Die Cutter
| Napięcie: | 380 V / 220 V 50 HZ lub dostosowanie |
|---|---|
| waga: | Waga jednostki dłutującej przekracza 10000 kg |
| Imię: | Pełna linia do produkcji pudeł kartonowych, sklejarki fleksograficznej, maszyny do sztancowania pude |
Zielona 2200 mm 2500 mm Ręczna maszyna do szycia kartonów 220 V Łatwa obsługa
| Nazwa: | Maszyna do zszywania kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | podręcznik |
| Cechy: | Łatwy w obsłudze, niższy koszt |
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
Automatyczna sklejarka do kartonów 150m / min łatwa obsługa
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
300 arkuszy/min W pełni automatyczna sztanca Maszyna do cięcia tektury falistej 65 mm
| Nazwa: | Automatyczna wykrawarka rotacyjna |
|---|---|
| Usługa: | Wsparcie online, wszystkie niezbędne dokumenty, dostawa szybko zużywających się części itp. |
| Napięcie: | 220/380 V lub niestandardowe |
Półautomatyczna maszyna do szycia skrzynek 380 V Podwójne serwo Półautomatyczna dwuczęściowa zszywarka
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
|---|---|
| Podanie: | Do zszywania kartonów |
| Usługa: | Wideo pomoc techniczna, instalacja i usługi szkoleniowe, pomoc techniczna online, uruchomienie i szk |
40s Heavy Duty Flexo Printer Slotter 40mm Folder Gluer Maszyna do produkcji kartonów
| Zmiana zamówienia: | Zamów zmianę jednym przyciskiem |
|---|---|
| Zamów przechowywanie: | ponad 100 000 zamówień |
| Zmiana płyty drukarskiej: | 40 sekund |
W pełni skomputeryzowana maszyna do cięcia, 180 arkuszy / min 3 kolorowa maszyna do druku fleksograficznego
| Imię: | Servo Control High Speed Flexo Printing Dłutownica do sztancowania |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
350 arkuszy / min Flexo Printer Slotter Die Cutter Machine Łatwa obsługa
| Imię: | Drukarka fleksograficzna Slotter Die Cutter Wibrator Stacker |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |

