Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic flexo folder gluer ] mecz 79 produkty.
Automatyczna sklejarka do kartonów 1200x2400mm do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Klejarka do folderów fleksograficznych, FFG, Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Do wszelkiego rodzaju produkcji pudeł kartonowych, przemysłu kartonowego |
| Usługa: | Wsparcie techniczne w zakresie wideo, aranżacja w fabryce, pomoc techniczna online, inżynier ds. Wys |
Automatyczna sklejarka do folderów TP-CR Pełna skomputeryzowana kontrola
| Rodzaj maszyny: | Flexo Folder Gluer Inline Machine |
|---|---|
| Funkcje: | z kartonu do kartonu |
| Instalacja: | Dostępne do wysłania inżynierów, bezpłatna instalacja |
Drukarka fleksograficzna 1200x2400mm, w pełni automatyczna maszyna do produkcji pudeł kartonowych
| Imię: | Automatyczna maszyna do klejenia folderów |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka od kartonu do kartonu |
Maszyna do sklejania kartonów 1200x2400 do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny:: | maszyna do klejenia folderów kartonowych |
|---|---|
| Podanie: | Dla przemysłu produkującego pudełka kartonowe |
| Materiał: | Grubość korpusu 60-70 mm |
250 arkuszy / min. Maszyna do klejenia folderów z pojedynczym wałem
| Imię: | Automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| podajnik: | Lead Edge Feeder |
1200x2400mm Skomputeryzowana maszyna do sklejania tektury falistej w pełni automatyczna
| Aplikacje: | Drukowanie i składanie pudeł z tektury falistej |
|---|---|
| Max. Maks. Size Rozmiar: | 1200x2400mm |
| Prędkość: | Prędkość projektowa 300 arkuszy/min |
Pełna automatyczna sklejarka do kartonów 60 mm z ostrzem do przenoszenia próżniowego
| Wałek ceramiczny: | tak |
|---|---|
| Doctor Blade: | Opcjonalny |
| Kontrola: | Inline Control with Printer |
8000kgs Automatyczna sklejarka do folderów 380 V 50 Hz do klejenia kartonów
| Imię: | Automatyczna sklejarka do folderów, maszyna do klejenia kartonów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |
150 m / min Automatyczna sklejarka do folderów 20,8 kW do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | Szybka automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
| Typ napędzany: | Elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne |
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |

