Wszystkie produkty
-
Sklejarka do folderów
-
Automatyczna sklejarka do folderów
-
Maszyna do sklejania pudełek
-
Slotter do drukarek fleksograficznych
-
Dłutownica do druku fleksograficznego
-
Maszyna do produkcji kartonów
-
Maszyna do drukowania tektury falistej
-
Maszyna do cięcia tektury falistej
-
Półautomatyczna maszyna do szycia pudełek
-
Automatyczna maszyna taśmująca
-
maszyna do laminowania fletów
-
Linia do produkcji tektury
-
Jordan KlientMaszyna nie ma żadnych dużych przestojów od tylu lat, jest bardzo stabilna i oszczędna. -
Klient z TajlandiiMaszyna do tej pory działa bardzo dobrze, a serwis jest dobry, chcielibyśmy ponownie z nimi współpracować, dziękujemy !!! -
Klient z MalezjiW ciągu ostatnich 2,5 roku kupiliśmy od Toprint 3 maszyny, zasłużyły na nasze zaufanie i chcielibyśmy z nimi pracować na dłuższą metę.
Osoba kontaktowa :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
słowa kluczowe [ automatic carton folding gluing machine ] mecz 46 produkty.
Toprint Flexo Folder Gluer 150kw Maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Imię: | W pełni automatyczna sklejarka do kartonów |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka z przemysłowym sterowaniem komputerowym |
| waga: | 48-55tons |
Patent Cert Automatic Folder Gluer Stitcher Machine / Cardboard Stitching Machine
| Nazwa: | Automatyczna maszyna do zszywania folderów i sklejarek |
|---|---|
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
| Aplikacja: | Do zszywania pudełek kartonowych |
Servo Control Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej Oszczędność pracy
| Nazwa: | Servo Control Wysoka dokładność składania kartonu Maszyna do produkcji pudeł kartonowych Flexo Folde |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji kartonów z tektury falistej |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
Otwórz / zamknij skrzynkę do sklejania folderów Maszyna w pełni skomputeryzowana
| Sterowanie komputerowe: | Tak, przemysłowe sterowanie komputerowe z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do produkcji pudełek kartonowych |
| Atrakcja: | W pełni skomputeryzowana kontrola, szybkie zlecenia zmian |
Maszyna do produkcji pudeł kartonowych 50HZ Maszyna do dłutowania 300 arkuszy / min
| Nazwa: | Maszyna do produkcji pudeł kartonowych |
|---|---|
| Usługa: | inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, |
| Napięcie: | 380V 50HZ lub niestandardowy |
900x2000mm Flexo Folder Gluer Automatyczna maszyna do produkcji pudeł z tektury falistej
| Nazwa maszyny: | Automatyczna sklejarka do folderów |
|---|---|
| Podanie: | Do pudeł z tektury falistej Macking |
| Słowa kluczowe: | Maszyna do drukowania kartonów |
15KW Automatyczna zszywarka do folderów Maszyna do szycia dwóch w jednym kartonie
| Imię: | Automatyczna maszyna do zszywania folderów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Typ automatyczny: | W pełni automatyczny |
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Maszyna do produkcji kartonów papierowych
| rozmiar: | 900x2000mm |
|---|---|
| Podanie: | Przemysł opakowań kartonowych |
| Materiał: | KARTON |
Maszyna do produkcji tektury falistej w pełni automatyczna 380 V 50 Hz do pudeł kartonowych
| Imię: | maszyna do produkcji tektury falistej |
|---|---|
| Rodzaj: | Do produkcji tektury falistej |
| Typ automatyczny: | Pełna automatyka, duża prędkość |
8000kgs Automatyczna sklejarka do folderów 380 V 50 Hz do klejenia kartonów
| Imię: | Automatyczna sklejarka do folderów, maszyna do klejenia kartonów |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V 50 HZ lub niestandardowy |
| Rodzaj jazdy: | Elektryczny, pneumatyczny, mechaniczny |

